Atego 817

Shitet nga: Xhavit Sot 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 817
Shes Arego 817 viti 1999 gjendje shum te mir mdrime me Gollfe Avtomtik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim