Shes ATEGO1017

Shitet nga: Isa 13 Gush 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Atego
Shes Atego 1017 viti2000 me dogan orgjinal per kiper
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim