Actros 18-31

Shitet nga: musa 13 Gush 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Model Tjeter
shum ne gjendje te mir doganen e kryme eka per ma shum thirr ne 044-297-510 viti 1998
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim