Merrcdes18 24

Shitet nga: Isa 13 Gush 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Model Tjeter
Shes merrtdes 1824 me kran viti 1996 me dogan pagume krani me tele komand
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim