Mercedes-Benz Sprinter Doppelkabine

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AutoCenter Qendrimi Sot 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Shitet Mercedes-Benz Sprinter Motori 2.2 Cdi model 308 viti 2000 i doganuar ne gjendje shum te mire dhe shum i ruajtur gomat e rej tel/viber +38344180477 044180477
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim