Mercedes-Sprinter 311 CDI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AutoCenter Qendrimi Sot 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Shitet MB-Sprinter i sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar ne gjendje shum te mire viti prodhimit 2001 tel/viber; 044180477 +38344180477
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim