Shitet Motorri

Shitet nga: Naim-zukaj 11 Mar 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR

Viti: 2005
Komuna: Deçan
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: Model Tjeter
Shitet motorri me te gjitha serviset e kryera ne gjendje te mire pune!
Punon mir para dy dite kam ndruar klipin si dhe karburatorin me garancion este ne gjendje perfekte!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim