Kater rrotsh

Shitet nga: Liri 20 Gush 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2013
Komuna: Deçan
Motoçikleta : Me katër rrota/ATV
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: ATV
Arsya pse dua ta heki kete kater rrotsh osht sepse osht me shpejtsi e dua te bej ndrim me nje kater rrotsh automatik dhe munsisht nese osht 4x4 matorri osht shum i mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim