Renault Clio Klim

Shitet nga: Selmonaj 14 Gush 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 37 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

999 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Deçan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Shes renault Clio 1.2 benzin 4 dyr viti 98 Klim me regjistrim 05.2019 tabela RKS asht ne gjendje te mir si mrena ashtu dhe jasht dritaret me rrym pasqyret me rrym e .Vetura ka motorr teper te mir me kandela edhe Kabla trea 4 Guma trea radio iri me CD e mirmbajtur me koh shpenzimet teper te vogla dmth me ni fjal asht tip top nr kontakt i njejti edhe WhatsApp 049950940
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim