Dhoma Gjumit viber +383 44 799 989

Shitet nga: Shyqeri Beqiri 16 Pri 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Prodhojm Dhoma Gjumit Me porosi Cmimet Fillojn nga 550 Euro deri ne 1200Euro Secila Dhome Gjumit Cmimin e sakt e ka ne FOTO te Shenuar Gjitha Dhomat jon me Dyshek pa Feder( sungjer me atmosfer) Transportin si dhe Montimin e Bejm ne gjithe Teritorin e Kosoves Dhomat jon Kualitet i Garantuar Porosit Mund ti beni edhe per mes Telefonit ne Viber +383 44 799 989 vala 044 222 451 si dhe ipko 049 494 030 Faleminderit per Mirekuptimin tuaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim