Garnitura me Porosi vib+383 44 799 989

Shitet nga: Shyqeri Beqiri 15 Pri 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Pajisje : Mobilje salloni
Garnitura Moderne me qmime speciale me kualitet te Garantuat transportin e bejm ne gjithèTeritorin e Kosoves porosit mund ti beni per mes tel 044 222 451 ose 049 494 030 si dhe Viber+ 377 44 799 989
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim