BOJLER ME PLIN EXPRES

Shitet nga: Nexhat Sot 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Prodhimet : Të tjera
shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 30 cent ne dite per nje familje 6 antarshe dhe me shume perparsi se bojleri me rryme ,pra mos ja jepni parate KEDS-it por mbani ne gjepin tuaj ,KURSENI .ME KETE BOJLER JU DOTE PAGUANI RRYME ME PAK .

Me kete Bojler ju dote keni uje te ngrohet sa here qe juve ju nevojitet ,skeni per te pritur qe uji te ngrohet .

shpenzimet ditore per nje familje 6 antarshe i ka 0,30 cent ne dite maximum.

Ky bojler eshte i sigurt 100 %,,

044 205 539
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim