PJES PER HYUNDAI SANTA FE 2.2 -2007

Shitet nga: Safet 18 Gush 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: Santa Fe
PJES PER SANTA FE 2.2 -2007
-AUTOMATIK
-MANUEL
SI DHE PJESE PER VETURA 4x4
NR TEl .viber +38349194854
+38344194854
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim