PJESE PER HYUNDAI TERACANO 2.9-2005

Shitet nga: SAFET 18 Gush 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: Terracan
Pjese per Hyundai teracano-Tucson-Santa fe
Dhe shum tipe te ndryshme te gjipave
Ju mirpresum
Tel-+38349194854
+38344194854
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim