Nxemje Qendrore

Shitet nga: Lavdim 08 Korr 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2020
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: B-Class / Mercedes-Benz
Modeli: B 180
Punojm Nxemje Qendrore si dhe instalimin e ujit ne shtepi banesa objekte etj. Me qmim shume te volitshem si dhe marr kompenzim vetur pikap etj,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim