SHITEN RAFTE DHE TENDA

Shitet nga: xxx Sot 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Të tjera
Shiten 9 metra rafta te murit 1 raft per detergjent 1 raft per cigare dhe rafta tjer.Tendat 4 metra gjeresi dhe 2.5 metra gjatesi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim