LINA IPET Lokali 450m2 me qera ,Rr D Islami 34/16L

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Depo
Ipet me qera lokali i cili ka 450 m2 hapësirë për biznes.
Lokali është në katin e dytë dhe ka hymje të veqant,po ashtu ka ndriqim të mjaftueshëm ,parkin dhe dy wc.
Lokali është i gatshëm për punë.
Preferohet kryesisht për kohë të gjatë.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti : tel: 044/106-626 dhe 044/172-626


I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim