LINA-Shitet Lokali 490m2 në Lagje te Re14/16L

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Adresa: ferizaj
Sipërfaqe: 490 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Depo
Shitet: Lokali
Kuadraturë: 490m2
Lokacioni: Lagje te Re në Objektin e VizionitS-II Ferizaj
Pronari: Shqiptarë
Dokumentacioni; Në rregullë
Gjendja e lokalit; i gatshëm për punë(sall dasmashë,etj.

çmimi :550 e/m2 (i negocushem)Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
Adresa:Rr.Recakut afer ETC
ad.elrkt; lina_banesa@hotmail.com
https://www.facebook.com/AgjensioniLina


I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim