LINA IPET LOKALI ME QERA 110m2 rrg GREMES 05/16L

Shitet nga: LINA Dje 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Adresa: FERIZAJ, Rrg. Enver Topalli
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet me qera lokali i cili ka 110m2 hapësirë për biznes.
Lokali është në Përdhesë dhe ka parkim dhe wc..
Lokali është i gatshëm për punë.
Adressa;Rrg. Enver Topalli afer furres Orex
Pronar;Shqiptar
Dokumentacion;Në Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr ,,Ahmet Kaqiku" afër Rest.Orchide
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail,com
I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim