LINA-Shitet Lokali 200 m2 në qendër të Gjilanit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Dje 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rr. E Luginës
Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet:Lokali
Siperfaqe:
a) podrumi 50 m2 i shfrytzushem
b) Lokali përdhesë 150 m2
dhe terasa (pronë e komunës -në shfrytzim) 100 m2.
Lakali ka reklamë rreth rrugës rreth 17 m
Është duke punuar(me qira të mirë) dhe rregulluar perfekt.
Gjendet në pjesen më të frekuentuar të qytetit.
Pronari shqiptarë
Dokumentacioni në rregullë.


Autorizimin për bisedime dhe shitje e ka:Agjensioni LINA.
kontakti: tel:(+377)44/106-626 dhe (+383)44/172-626.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim