LINA SHITET OBJEKTI 700m2 Ferizaj 81/16L

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Dje 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rr.Enver Topalli
Sipërfaqe: 700 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet ;Lokali
Kuadraturë;700m2
Kat:Lokali perdhese,dhe III kat, podrum
Adresa; Rexhep Bislimi- te Eurogoma
Infrastrukturë;E kompletuar
Dokumentacion;Në Rregullë
Pronar;Shqiptarë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim