LINA SHITET OBJEKTI ME LOKALE NE QENDER-FR 26/16L

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet:Objekti me lokale
Adresa: Objekti ka shtrirje në dy rrugët kryesore të qytetit siq shifet nga fotot.
Lokalet afariste jan të lëshuara me qera ndërsa obje ktet në katet e larta nuk jan të përfunduara.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa:Rr.Recakut" afër ETC
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim