LINA-Ipet me qera objekti IV-kat me podrum Fr-Shku

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Dje 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Magj.Ferizaj-Shkup afer mileniumit (fshati vjeter(
Sipërfaqe: 1200 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Ipet me qera:Objekti per biznes IV kate se bashku me podrum.
Objekti ka 1200 m2 dhe është i gatëshëm për punë.
Adresa:Magjitrslja Ferizaj-Shkup afer mileniumit (fshati vjeter)
Mundesi te shfrytezimit te tokes afer objektit
Prone e shqiptarit dhe dokumentacion në rregullë.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut afër Etc-se
telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elkt;info@agjensioni-lina.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim