LINA shitet Objekti 300m2 me 40 ari Toke Prelez

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Dje 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Prelez magj Ferizaj Prishtine
Sipërfaqe: 300 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Shitet: Objekti 300m2 me 40ari Toke
Infrastrukture,rryme,gjendet vetem 50m nga magjistralja,i pershtatshem per shume lloje te bizenseve.
Adresaa:Prelez Magjistrajla Ferizaj Prishtine
Dokumentacioni:Ne rregull
Pronari : Shqipetar
Dokumentacioni: Ne rregull
Pronari:Shqipetar


Ndermjetsues i autorizuar; Agjensioni LINA
Kontakti; tel;044/106-626 dhe 044/172-626
Add el; lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim