LINA-SHITET Objekti me 116 ari Babush Fr Pr127/17

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Dje 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Babush
Sipërfaqe: 1400 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Industri dhe Puntori

Shitet:Objekti per biznes dy kate
objekti ka 1400 m2 dhe është i gatëshëm për punë.
Objekti është në Babush.
Objekti eshte i destinuar per biznes te mbeturinave te metalit, ka peshoren, trafo personale 200 KW dhe 30 ari plato betoni
Ky objekt është në parcelën prej 116 ari
Prone e shqiptarit dhe dokumentacion në rregullë.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut afër Etc-se
telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elkt;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim