LINA-Shitet Objekti me 14,75ari Toke ne Babush

Shitet nga: LINA Dje 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Babush
Sipërfaqe: 282 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Shitet: Lokali 282m2
Posedon 14.75 ari Toke
Hapësirë e përshtatshme për biznis dhe afarizem.
Adressa:Babush
Pronar;Shqiptar
Dokumentacion;Në Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut afer ETC
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail,com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim