LINA HOTEL MUHAXHERI 900m2 FR 57/16L

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Dje 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rr.Regjep Bislimi
Sipërfaqe: 900 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Shitet: Restaurant+Hotel Muhaxheri
Hapësira komplet 900m2
Objekti eshte 5kate
15 -Dhomat e mobiluara komplet+4dhoma shtepia
Kuzhina me të gjitha elementet e nevojshme
Poashtu ka parking dhe ofron një ambient relaksues si për shërbime hoteliere e po ashtu edhe për organizimin e ahengjeve etj.

Ndërmjetsues i autorizuar : Agjensioni LINA
Adresa: Rr,Recakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim