LINA-Ipet objekti me qera 375m2 Rr.B.Ademi 110/16

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Sot 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rr.Brahim Ademi
Sipërfaqe: 375 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Jepet me Qera Objekti 375m2-3kate
Adressa;Rr.Brahim Ademi
Pronar;Shqiptar
Dokumentacion;Në Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut afer ETC
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail,com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim