LINA- objekt ne Magjistrale per Shkup100/16

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Dje 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Magjistrale per Shkup
Sipërfaqe: 500 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Shitet:Objekti 500m2
Parcela:4.44ari oborr
Ky objekt plotson kushtet për shumë veprimtari biznesi.
Objekti gjindet afer Ballkan Petrol ne Magjistrale per Shkup.
Pronari shqipetar dhe me dokumentacion ne rregull.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut" afër Rest.ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim