LINA Objekti me 5ari Rr.Pleshines 49/16L

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Dje 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 000 EUR

Adresa: Rr.Pleshines -Ferizaj
Sipërfaqe: 800 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Shitet: Objekti
Adresaa: Rr.Pleshines -Ferizaj
Dokumentacioni:Ne rregull
Pronari : Shqipetar


Ndermjetsues i autorizuar; Agjensioni LINA
Kontakti; tel;044/106-626 dhe 044/172-626
Add el; lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim