LINA-Shiten 3Lokale Rr.Vellezerit Gervalla 101/16

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Dje 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rr.Vellezerit Gervalla
Sipërfaqe: 77.34 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Shiten:3Lokale
Adresaa:Rr.Vellezerit Gervalla
Kuadratura:77.34m2,75.07m2,76.40m2
Dokumentacioni:Ne rregull
Pronari : Shqipetar.
Funksionalizohen ne fund te vitit 2019.


Ndermjetsues i autorizuar; Agjensioni LINA
Adresa:Rr,Recakut afer ETC
Kontakti; tel;044/106-626 dhe 044/172-626
Add el;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim