LINA-Shiten dhe ipen me qera lokale 30-35m2 103/17

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Dje 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rr.Deshmoret e Kombit
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Shiten dhe ipen me qera lokalet 30 dhe 35m2 hapësirë për biznes.
Lokali është në Përdhesë
Lokali është i gatshëm për punë.
Adressa;Rrg.Deshmoret e Kombit
Pronar;Shqiptar
Dokumentacion;Në Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr ,,Recakut" afër ETC
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail,com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim