LINA-Shitet dhe Ipet me qera Lokali 63m2 Ferizaj

Shitet nga: LINA Dje 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rr. Neredimes
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Shitet dhe Ipet me qera Lokali
63m2 kati i -I- re
Adresa:Rr.Neredimes-Ferizaj
Ky Lokal i plotson kushtet edhe për shumë veprimtari biznesi.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut" afër Rest.ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
email:info@agjensioni-lina.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim