LINA-SHITET DHE IPET ME QERA LOKALI 82m2 73/16L

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Dje 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 780 EUR

Adresa: Rr.Gjon Sereqi
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Shitet Lokali dhe Ipet me qera
Kuadraturë;82m2
Kati;Pëdhesë
Adresa;Rr.Gjon Sereqi
Infrastrukturë;E kompletuar
Dokumentacion;Në Rregullë
Pronar;Shqiptarë


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Recakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim