LINA-SHITET Lokali 110m2 përball Spitalit R 20/16L

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Shitet: Lokali
Kuadraturë: 110m2,Kati II
Lokacioni: Përball Spitalit Rajonal në Ferizaj
Pronari: Shqiptarë
Dokumentacioni; Në rregullë
Gjendja e lokalit; i gatshëm për punë(ordinancë,sallon ondulimi,zyre etj


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa:Rr,Recakut afer ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elrkt;lina_banesa@hotmail.com
https://www.facebook.com/AgjensioniLina


I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim