LINA-SHITET LOKALI 28m2 RR.GJON SEREQI 85/17

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Dje 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rr.Gjon Sereqi
Sipërfaqe: 28 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Shitet:Lokali
Adresaa:Rr.Gjon Sereqi
Kuadratura:28m2
Dokumentacioni:Ne rregull
Pronari : Shqipetar.


Ndermjetsues i autorizuar; Agjensioni LINA
Adresa:Rr,Recakut afer ETC
Kontakti; tel;044/106-626 dhe 044/172-626
Add el;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim