LINA-SHITET LOKALI 30m2 TE VIVA 86/16

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Dje 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Adresa: Te Viva Fresh
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Shitet:Lokali
Adresaa:Te Viva-Fr
Kuadratura:30m2
Eshte i leshuar me qera
Dokumentacioni:Ne rregull
Pronari : Shqipetar.


Ndermjetsues i autorizuar; Agjensioni LINA
Adresa:Rr,Recakut afer ETC
Kontakti; tel;044/106-626 dhe 044/172-626
Add el;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim