LINA-SHITET LOKALI 59m2 RR.V.GERVALLA 92/17

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Dje 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rr.Vellezerit Gervalla
Sipërfaqe: 59 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Shitet:Lokali
Adresaa:Rr.Vellezerit Gervalla
Kuadratura:59m2
Dokumentacioni:Ne rregull
Pronari : Shqipetar.

Ndermjetsues i autorizuar; Agjensioni LINA
Adresa:Rr,Recakut afer ETC
Kontakti; tel;044/106-626 dhe 044/172-626
Add el;info@agjensioni-lina.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim