LINA-SHITET LOKALI 70m2 RR.REXHEP BISLIMI 74/16L

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Dje 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

91 000 EUR

Adresa: Rr,Rexhep Bislimi
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Shitet: Lokali 70m2
Hapësirë e përshtatshme për biznese te ndryshme
Lokali është në katin përdhes
Adressa;Rr.Rexhep Bislimi
Pronar;Shqiptar
Dokumentacion;Në Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut afer ETC
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail,com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim