LINA-Shitet Lokali 72m2 perdhes 105/16

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Dje 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rr. Vellezerit Gervalla
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Shitet:Lokali
Siperfaqe Lokal përdhesë 72m2
pronari shqiptarë
Dokumentacioni në rregullë.
Adresa: Vellezerit Gervalla afer market Mentori

Autorizimin për bisedime dhe shitje e ka:Agjensioni LINA.
kontakti: tel:(+383)44/106-626 dhe (+383)44/172-626.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim