LINA-Shitet LOKALI 94m2 NE LAGJE TE RE 62/16L

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Dje 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Adresa: Lagjja e Re
Sipërfaqe: 94 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Shitet: Lokali 94m2
Hapësirë e përshtatshme për biznese si:ordinanca,laborator,barnatore etj.
Lokali gjendet në katin përdhes
Adressa;Lagjja e Re
Pronar;Shqiptar
Dokumentacion;Në Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut afer ETC
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail,com
I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim