LINA-Shitet OBJEKTI 1200 m2 në qendër 67/16

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Dje 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

740 000 EUR

Adresa: Ne qender te qytetit
Sipërfaqe: 1200 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Shitet dhe ipet me qira objekti
Kati perdhes:dy lokale
Kati I-Lokalë
Kati II- III-IV-V- per banim
Adresaa:Ne qender te qytetit
Dokumentacioni:Ne rregull
Pronari : Shqipetar.


Ndermjetsues i autorizuar; Agjensioni LINA
Adresa:Rr,Recakut afer ETC
Kontakti; tel;044/106-626 dhe 044/172-626
Add el;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim