LINA-SHITET OBJEKTI EXKLUZIV në qendër Fer. 09/16L

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Qendër të Qytetit
Sipërfaqe: 2900 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Shitet; Objekti
Kuadraturë; 2900m2
Adressa; Qendër të Qytetit afër Xhamis së vogël
Organizimi i mbrendshëm;K,Përdhes-Lokale
Kati i parë;Lokale
Kati i dytë;Lokale
Kati i tretë dhe i katërt;Banim
Objekti është i paisur me super infrastruktur, ndriqim dhe po ashtu ka parking te mjaftushëm.
Lokalet në përdhesë janë të lëshura me qera.
Lokalet janë të pershtatshem për shume veprimtari biznesi.
Banesat janë Gatëshme dhe të mobiluara
Pronar;Shqiptarë
Dokumentacioni;Në rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Ahmet Kaqiku afër Rest.ORCHIDE
telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626
lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim