LINA-SHITET OBJEKTI NE RR.ENVER TOPALLI 83/16

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Sot 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Shitet:Objekti 3000 m2 dhe disa objekte ndihmëse
Parcela: 1 hektarê.
Organizimi:Sallê dasmash me 600 ulëse
Me kuzhinë moderne
Dy banesa të mdhaja të mobiluara.
Hapësira biznesi
Terasa të mdhaja
Një pjesë e oborrit e mjellur me pemë të ndryshme dhe sistemi ujitjes pikë pikë.
E përshtatëshme edhe për fusha sporti.
Mbi 100 pisha të larta.
Kamina të jashtëm
Hapësira pë lulishtë
Mbi 30 ari e mbuluar me kubëza.
E shumë detale tjera.
Ky objekt i plotson kushtet edhe për shumë veprimtari biznesi.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut" afër Rest.ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim