LINA-Shitet Restaurant Luxor ne Gjilan 102/16L

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Dje 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Gjilan
Sipërfaqe: 2000 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Shitet Restaurant Luxor 2000m2 dhe 36 ari oborr
Restauranti gjendet në Gjilan dhe ka qasje në rrugën kryesore.
Poashtu ka parking shumë të madhë dhe ofron një ambient relaksues si për shërbime hoteliere e po ashtu edhe për organizimin e ahengjeve si dasma etj.

Ndërmjetsues i autorizuar : Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut" afër ETC
Kontakti: 044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim