LINA-SHITET Lokali 38m2 K-I-rë 18/16L

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: ferizaj
Sipërfaqe: 38 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Zyra
Shitet: Lokali
Kuadraturë:38m2,Kati-I
Lokacioni:Rr.te Shtëpia e bardhë në Ferizaj
Pronari: Shqiptarë
Dokumentacioni; Në rregullë
Gjendja e lokalit; i gatshëm për punë


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elrkt; lina_banesa@hotmail.com


I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim