LINA-shitet Lokali 60m2 perball Gj.Serrecit 103/1

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Dje 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Perball Gjon Serrecit Ferizaj
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Zyra
Shitet lokali i cili ka 60 m2 hapësirë për biznes.
Lokali është në katin e dytë dhe ka hymje të veqant,po ashtu ka ndriqim të mjaftueshëm ,parkin dhe dy wc.
Lokali është i gatshëm për punë.
Preferohet kryesisht për kohë të gjatë.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti : tel: 044/106-626 dhe 044/172-626


I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim