LINA-Shitet Lokali 65m2,K-I afër Sp.Rajonal 06/16L

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rr.Ramadan Rexhepi
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Zyra
Shitet: Lokali
Kuadraturë: 65m2
Kati;-I-
Adresa: Rr.Ramadan Rexhepi(afër Spitalit Rajonal dhe Qerdhes)
Pronari: Shqiptarë
Dokumentacioni;Në rregullë,
Infrastrukturë;Kompletë
Lokali është i gatëshëm për punë


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Recakut" afër ETC
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail,com
I/E Nderuar

Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim