Canon 1300d

Shitet nga: Astrit Dje 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fotoaparate
Canon 1300d per shitje Poseidon qanten mikroqipin adapteri kapakat mbrojst ,Dy lensa eds 18-55mm dhe 75-300mm
Defect ekranin ,tjerat sene super shume Pak I perdorun
Qmimi I arsyshem 150e
Info Viber +38344865825
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim