Shiten Bandazhe DEZENT 15” 4 copa 170€

Shitet nga: Drini 11 Maj 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten felnet DEZENT 15”
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim